Treść

Centrum Współpracy Międzynarodowej Politechniki Łódzkiej

dr inż. Dorota Piotrowska
Dyrektor CWM
Żwirki 36, bud. A-16
90-539 Łódź
+48 42 638 38 00
Fax: +48 42 631 32 49 
director.icc@adm.p.lodz.pl
 
mgr inż. Paweł Hillebrandt
Zastępca Dyrektora CWM PŁ ds. administracyjnych
Żwirki 36, bud. A-16, pok. 206
90-539 Łódź
+48 42 638 38 27
pawel.hillebrandt@p.lodz.pl

dr inż. Tomasz Saryusz-Wolski
Ekspert ds. Kształcenia
Żwirki 36, bud. A-16, pok. 208
90-539 Łódź
+48 42 638 38 49
tomasz.saryusz-wolski@p.lodz.pl

 

Sekcja Administracyjna

Żwirki 36, bud. A-16
90-539 Łódź

mgr Ewa Malczyk
Lider Sekcji Administracyjnej
+48 42 638 38 21
ewa.malczyk@p.lodz.pl
 
mgr Magdalena Wasilewska
Prowadzenie dokumentacji w ramach Systemu Kontroli Zarządczej CWM i Zarządzania Jakością
+48 42 638 38 19
magdalena.wasilewska@p.lodz.pl
 
mgr Magdalena Konat
Zamówienia publiczne, ochrona danych osobowych
+48 42 638 38 37
magdalena.konat@p.lodz.pl
 
mgr Julita Dragan
Obsługa finansowa programów edukacyjnych (Erasmus+ , FSS)
+48 42 638 38 60
julita.dragan@p.lodz.pl

mgr Magdalena Gajewska-Marcinek
Zamówienia publiczne, ochrona danych osobowych, Podwójne Dyplomy, projekty
+48 42 638 38 38
magdalena.gajewska-marcinek@p.lodz.pl

 

 

Sekcja Techniczno-Gospodarcza

Żwirki 36, bud. A-16
90-539 Łódź
 
mgr Ewa Malczyk
Lider Sekcji Techniczno-Gospodarczej
+48 42 638 38 21
ewa.malczyk@p.lodz.pl

mgr inż. Konrad Chwałowski
Administrowanie budynkiem CWM
+48 42 638 38 56
konrad.chwalowski@p.lodz.pl

inż. Dariusz Owczarek
Administrowanie siecią komputerową
+48 42 638 38 29
dariusz.owczarek@p.lodz.pl

mgr inż. Piotr Bankowiak
Administrowanie siecią komputerową
+48 42 638 38 39
piotr.bankowiak@p.lodz.pl

mgr inż. Sebastian Kozik
Archiwum / Sprawy techniczne
+48 42 638 38 25
sebastian.kozik@p.lodz.pl

Zmieniono
10-10-2019 - 11:44